Комунальное учереждение образования "Дошкольное учебное заведение (ясли-садик)№384" Днепровского городского совета

Материально-техническое обеспечение учереждения

Стан матеріально – технічної бази навчального закладу

ДНЗ № 384  розміщений  у мікрорайоні на відокремленій зеленій ділянці, віддалений від магістральних вулиць.  Територія закладу і розташовані на ній приміщення відповідають санітарним нормам, її площа складає   0.96   га:

Під приміщеннями – 1494.5кв.м

Під дитячими майданчиками – 328.2 кв.м

Під озеленення та газони – 4552.4 кв.м

Асфальт – 3275кв.м

Теріторія закладу має огорожу й захищену смугу  по всьому периметру  з одного ряду зелених насаджень. Кожна група має окремий ізольований майданчик , тіньовий навіс. На території розміщена площадка для проведення свят та спортивних розваг.

50% території зайняті газонами, клумбами, деревами та кущами, 231 дерево утворює зелене розмаїття на теріторії закладу.

Дитячий садок розміщується у двоповерховому будинку.У будинку дотримується принцип максимальної ізоляції окремих груп  одна від одної і від адміністративно – господарчих  приміщень. Зовнішні входи в будинок  мають тамбури.

Групові осередки для дітей ясельного віку розташовуються на першому поверсі і мають окремі входи. До складу ясельної групи входять приймальня, ігрова, спальня, туалет. Усі приміщення пов’язані між собою.

Групові для дітей  дошкільного віку  розташовуються на другому поверсі і мають загальний вхід не більше ніж на 2 групи. До складу групової кімнати для дітей дошкільного віку входять роздягальня, ігрова, спальня, туалет.

Дошкільний заклад  розрахований на 12 груп, на сьогодні функціонує 9  груп. Вивільнені  приміщення використовуються раціонально: обладнані спортивний і тренажерний зали, кімната релаксації, кімната творчості.

У ДНЗ є музичний і фізкультурний зали, методичний кабінет, кабінет психолога, комп’ютерний клас, басейн. Для ізоляції  захворілих дітей у дошкільному закладі є ізолятор, що розміщений на першому поверсі. Поруч із ізолятором – медичний кабінет.

Усі приміщення ДНЗ  відповідають не лише  санітарно – гігієнічним нормам, але й сучасним вимогам до їх естетизації. Постійно проводиться модернізація дизайну приміщень ДНЗ.

У ДНЗ є харчоблок, який складається з цеху  холодної обробки продуктів, гарячого цеху з приготуванням страв, двох підсобних приміщень для зберігання продуктів. Харчоблок, допоміжні приміщення, все обладнання відповідають санітарно – гігієнічним вимогам. У харчоблоці знаходиться достатня кількість обладнання: 2 електроплити, еклектропривод, жарова шава, електросковорода, 6 холодильників.Харчоблок у повній мірі забезпечений посудом і кухарським інвентарем, його утримання відбувається згідно з норм, а використання – за призначенням

Приміщення пральні розміщене на першому поверсі з виходом назовні. Приміщення пральної  та гладильної  суміжні, входи для здачі брудної та одержання  чистої білизни – роздільні.

Згідно з чинним законодавством у ДНЗ  все майно знаходиться на інвентаризаційному обліку, що фісується  у відповідній документації закладу та ЦБ ДГП ДМР.

Кожного року плануються і реалізуються заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально – технічної бази закладу.