Комунальное учереждение образования "Дошкольное учебное заведение (ясли-садик)№384" Днепровского городского совета

Язык учебного процесса

У  закладі дошкільної освіти , згідно статуту, визнана українська мова навчання

4. ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

4.1.Навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей

4.2. Навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

4.3. План роботи дошкільного закладу схвалюється педагогічною радою, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради . План роботи на оздоровчий період додатково погоджується  з територіальною  держпродспоживслужбою.

4.4 У дошкільному закладі визначена мова навчання і виховання дітей згідно з чинним законодавством (наказ управління освіти департаменту гуманітарної політики від 01.11.2016 № 251)

4.5.Навчально-виховний процес у дошкільному закладі спрямувати на реалізацію завдань  Державного стандарту дошкільної освіти України –Базового компоненту дошкільної освіти.

4.6. Дошкільний заклад спрямовує навчально – виховну діяльність на  всебічний  розвиток  особистості дитини, збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дошкільників.