Умови доступності освіти

Дніпровської міської ради

вул.. Панікахи 115, м. Дніпро, 49041, e-mail:dnz384@dhp.dniprorada.gov.ua

Письмове зобов'язання

щодо забезпечення безперешкодного доступу до будівель, приміщень

груп дошкільної освіти для дітей з інвалідністю

та інших маломобільних груп населення

у комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок)  № 384

Дніпровської міської ради

Відповідно до законів України «Про освіту». «Про дошкільну освіту», що регламентують розвиток інклюзивного навчання в закладах освіти, згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» від 6 вересня 2018 року (№2541-\/ІІІ), та з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство у комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок)  № 384 Дніпровської міської ради створено сприятливі умови для дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі дітей з інвалідністю, забезпечено безперешкодний доступ до груп дошкільного підрозділу закладу, а саме:

1.   З метою дотримання вимог архітектурної доступності у   КЗДО № 384 ДМР створене  безбар'єрне та безпечне середовище для всіх учасників освітнього процесу.

2. Сходи для організації безпечного переміщення дітей облаштовано поручнями.

3.  З метою забезпечення безпроблемного пересування на візку по території      КЗДО №384 ДМР бордюри пішохідних шляхів на ділянці виконані згідно   рекомендації висоти 2,5 – 4 сантиметри.

4.  Створення інклюзивного освітнього простору: групи у КЗДО №384 ДМР  обладнані щодо покращення умов дітей з особливими потребами.

Директор                                                                                               І.І.Головченко

Умови доступності закладу освіти

Паспорт доступності об’єкту для  людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення

1.Найменування установи, організації, закладу:

Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 384" Дніпровської  міської ради»

2.Адреса, режим роботи та прийому населення, довідковий телефон:

49041 м. Дніпро, вул. Панікахи 115

Прийом громадян:  понеділок 8-00 -16.30

3. Основна мета діяльності:

Надання якісних послуг та забезпечення соціального захисту та прав дитини, ефективного впливу на розвиток особистості, творче розкриття, соціальну компетентність.

4.Стан доступності:

Часткова доступність

4.1.Характеристика під’їзних шляхів:

Найближча зупинка громадського транспорту - кінцева зупинка  ж/м Тополя-3,  прохід до закладу  поміж будинками

4.1.1.Наявність місць для паркування спеціального автотранспорту:

Місця для паркування спеціального автотранспорту відсутні.

4.2.Наявність вивіски з назвою установи, табличок зі спеціальними вказівками (в тому числі шрифтом Брайля), освітлення входу в будинок та до приміщень

Вивіска з назвою установи в наявності на центральному вході в будівлю, але таблички зі спеціальними вказівками шрифтом Брайля відсутні.  Центральний вхід оснащенний освітленням.

4.3.Характеристика входу в будинок :

На центральному вході ганок з восьми  сходів висотою 20 см. Контрасні смуги відсутні. Пандус відсутній. Ширина дверного пройому 80 см.

4.4.Наявність загальної приймальні, її розташування, наявність стендів з зазначенням розташування, наявність чергового (інформатора), або можливість його виклику:

Кабінет завідувача знаходиться на І поверсі, стенди розташування приймальні відсутні.

4.5.Можливість безперешкодного проїзду на колясках до місця прийому внутрішніми коридорами, облаштування спрямовуючими поручнями внутрішніх стін, наявність рельєфних позначок та табличок для інвалідів по зору:

Можливий безперешкодний проїзд на колясках до місця прийому коридорами. Спрямовуючі поручні внутрішніх стін, рельєфні позначки та таблички для інвалідів по зору відсутні.

4.6.Можливість залишити  на окремому  майданчику дитячу коляску:

На майданчику можливо залишити дитячу коляску, але без нагляду охорони.

4.7.Оснащення звуковими інформаторами за типом телефон-автомат (для відвідувачів з вадами зору) і текстофонів (для відвідувачів з вадами слуху):

Дошкільний заклад не оснащений звуковими інформаторами та текстофонами.

4.8.Чи виділені спеціальні місця для прийому колясочників і їх облаштування:

немає

4.9.Наявність спеціальних туалетів:

спеціальні туалети відсутні.

4.10.Елементи безпечності:

План евакуації, вогнегасники, інформація про особу, відповідальну за протипожежний стан в дошкільному навчальному закладі в наявності.