Мова освітнього процесу

У  закладі дошкільної освіти , згідно статуту, визнана українська мова навчання

4. ОРГАНІЗАЦІЯ  ОСВЫТНЬОГО  ПРОЦЕСУ В  ЗАКЛАДІ  ДОШКІЛЬНОЇ   ОСВІТИ

4.1.Навчальний рік у закладі дошкільної освіти починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у  ЗДО проводиться оздоровлення дітей

4.2.  Заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

4.3. План роботи  ЗДО схвалюється педагогічною радою, затверджується керівником  закладу . План роботи на оздоровчий період додатково погоджується  з територіальною  держпродспоживслужбою.

4.4 У  закладі визначена мова навчання і виховання дітей згідно з чинним законодавством (наказ управління освіти департаменту гуманітарної політики від 01.11.2016 № 251)

4.5. Освітній  процес у ЗДО спрямований на реалізацію завдань  Державного стандарту дошкільної освіти України –Базового компоненту дошкільної освіти.

4.6. Заклад  дошкільної освіти спрямовує освітню діяльність на  всебічний  розвиток  особистості дитини, збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дошкільників.